Aydınlatma Sistemleri

Işık hayatımızın devamlılığı için büyük öneme sahiptir. Öyle ki gün ışığı dünyanın devamlılığını sağlamaktadır. Gün ışığının olmadığı durumlarda ise aydınlatma sistemleri büyük önem taşımaktadır. Aydınlatma sistemleri ile birlikte hayatımızı devam ettirebilmekte, üretmekte veya kaliteli bir şekilde yaşamaktayız. Evimizin içinde kullandığımız ışık ile yaşam kalitemizi arttırmakta, ticari binalardaki ışık ile üretimin devamlılığını sağlamaktayız. Aydınlatma sistemlerinin yanlış kurulumu ise yaşam kalitesini düşürmektedir. Hem evlerimizde hem de işyerlerimizde aydınlatma sistemlerinin doğru bir şekilde kurulması hem yaşamımızı hem de üretimimizi daha kaliteli kılacaktır. Eğer siz de bahçe aydınlatma, led aydınlatma, banyo aydınlatma, spor aydınlatma, salon aydınlatma, balkon aydınlatma, ağaç aydınlatma, ofis aydınlatma, dekorasyon aydınlatma, tavan led aydınlatma, dış cephe aydınlatma gibi aramalar yapıyorsanız ve aydınlatma sistemleri hizmeti almak istiyorsanız; MSE Elektrik olarak 0216 484 21 79 numaradan bizi arayabilirsiniz.

Aydınlatma sistemleri nedir?

Her şeyden önce aydınlatma sistemleri nedir sorusunu cevaplamakta büyük fayda bulunmaktadır. Etrafı algılayabilmemiz için ışık temel ögedir. Işık gözlerimizle ortamı algılamamıza yardımcı olur. Tabii ki bu noktada ışığın yansımasını sağlayan yüzeylerin de büyük önemi vardır. Çünkü ışığı iyi yansıtan yüzeyler hem enerji tüketimi azaltacak hem de yaşam kalitesini arttıracaktır. Bu noktada aydınlatma sistemi çeşitleri arasından herhangi bir tanesi ile ilgili hizmet alırken yüksek kaliteli hizmet oldukça önemlidir.

Aydınlatma sistemi çeşitleri nelerdir?

Aydınlatma sistemleri ile alakalı olarak her yıl teknolojik adımlar atılmaktadır. Bu teknolojik adımlar tüm yaşam alanlarımızda iyi sonuçlar vermektedir. Konu aydınlatma sistemleri olduğu zaman; tarihi yapılar, turizm yerleri, sanayi, sağlık ve spor tesisleri, işyerleri, restoranlar, eğitim kurumları, AVM’ler gibi birçok farklı alan için farklı çözümler üretilmektedir. Tabii ki bu noktada aydınlatma sistemi verecek firmanın ortamı iyi analiz etmesi oldukça önemlidir. Bu noktada aydınlatma sistemi çeşitleri arasında birçok tür göze çarpmaktadır:

Bütünleşik: Bütünleşik aydınlatma nesnelerin görünümünün yetersiz kaldığı durumlarda güneş ışığına ek olarak yapay aydınlatma takviyesinin yapılmasıdır.

Yapay: Yapay aydınlatma insan yapımı ışıklandırma anlamını taşımaktadır.

Doğal: Doğal aydınlatma ise yalnızca güneş ışığından yararlanılarak yapılan aydınlatmadır.

Aydınlatma sistemleri hizmetleri

MSE Elektrik olarak aydınlatma sistemleri ile alakalı birçok hizmet vermekteyiz. İşte aydınlatma sistemleri ile alakalı verdiğimiz bazı hizmetler:

 • Bahçe Aydınlatma Sistemleri
 • Banyo Aydınlatma Sistemleri
 • Dış Cephe Aydınlatma Sistemleri
 • Güneş Enerjisi İle Aydınlatma Sistemleri
 • Mutfak Aydınlatma Sistemleri
 • Salon Aydınlatma Sistemleri
 • Spot Aydınlatma Sistemleri
 • Tavan Aydınlatma Sistemleri
 • Vitrin Aydınlatma Sistemleri
 • Led Aydınlatma Sistemleri
 • Salon Aydınlatma Sistemleri
 • Balkon Aydınlatma Sistemleri
 • Ofis Aydınlatma Sistemleri
 • Dekorasyon & Dekoratif Aydınlatma Sistemleri
 • Tavan Led Aydınlatma Sistemleri

Aydınlatma sistemleri hususunda nasıl çalışıyoruz?

Siz aydınlatma sistemleri ile proje talebinizi bize ilettikten sonra, keşif ve proje değerlendirmesi yapıyoruz. Gerekli projelendirmeyi yaptıktan sonra size ilk halini sunuyoruz. Daha sonrasında ihtiyaç duyulan ışığın niteliği ve niceliğine bağlı olarak ürünleri ve alternatifleri belirliyoruz. Onayınız doğrultusunda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sunuyoruz. Özellikle iki konuda yüksek kaliteli hizmet veriyoruz; dekor aydınlatmalar ve LED’ler.

Dekor aydınlatmalar

Dekor aydınlatma sektöründe önde gelen markalarla çalışıyoruz ayrıca tasarım aydınlatma özel avize üretimi, kütük aydınlatma ve epoksi çalışmaları tam donanımlı atölyemizde usta eller ile itina ile yapılıyor.

Aydınlatma teknolojisinin yıldızları: LED’ler!

Aydınlatma tasarımında, hepsinden önemlisi, enerji verimliliği çok önemlidir. Özellikle büyük ofisler veya endüstriyel salonlar gibi şirket binalarında. Bunun nedeni ise bu ortamlarda güç tüketiminin fazla olmasıdır. Halen eski teknoloji kullananlar yüksek faturalarla karşı karşıyadır. Bunu önlemek için LED ışıkların kullanılması oldukça önemlidir. Çünkü başka hiçbir ışık kaynağı bu kadar verimli değildir. LED’lerin ışık çıkışı, işyerinde veya evde her zaman mükemmeldir.

Aydınlatma konseptleri her zaman bireysel ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış olmalıdır. Bu noktada isteklerinizi dinlemek önceliğimizdir. Bu yüzden de ısmarlama aydınlatma sistemlerine büyük önem vermekteyiz. Led ve çerçevesinde gerçekleşen aşağıdaki gibi durumlarda size her zaman yüksek kaliteli hizmet vermekteyiz.

 • Led ampul çeşitleri
 • Şerit led
 • Restoran aydınlatma
 • Avize tamiri
 • Mekan aydınlatma
 • Tasarruflu ampul çeşitleri
 • Led florasan ampul

 Yüksek kaliteli hizmet için: MSE Elektrik

Detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz: İstanbul elektrikçi iletişim

Instagram adresimizi takip edebilirsiniz: MSE Elektrik Instagram

MSE Elektrik olarak 20 yılı aşkın bir süredir çözüm odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Bu doğrultuda İstanbul’un her ilçesi ve mahallesi için elektrik ustası dendiği zaman akıllara ilk gelen isimlerden bir tanesi oluyoruz. Bahçe aydınlatma, led aydınlatma, banyo aydınlatma, aydınlatma ürünleri, spor aydınlatma, salon aydınlatma, balkon aydınlatma, ağaç aydınlatma, ofis aydınlatma, dekorasyon aydınlatma, dekoratif aydınlatma, tavan led aydınlatma, dış cephe aydınlatma gibi her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de bizi tercih etmek isterseniz 0216 484 21 79 no’lu numaramızdan bizimle arayabilirsiniz.