Kurulum Ve Montaj Hizmetleri

MSE Elektrik olarak birçok kurulum ve montaj hizmeti vermekteyiz. Uydu kurulumu, televizyon kurulumu, televizyon montajı, uydu montajı, çanak anten montajı, duvara televizyon montajı gibi birçok konu da yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uydu kurulumu montajı

Bildiğiniz üzere televizyonda uydu kavramı; dairelerin dijital uydu yayınlarından toplu olarak yararlanması için görüntü kirliliğini engelleyen sistemlerdir. Eğer siz de Turksat uydu kurulumu, Vestel uydu kurulumu, Philips uydu kurulumu, Goldmaster uydu kurulumu, Nexstar uydu kurulumu, LG TV uydu kurulumu gibi aramalar yaparak uydu kurulumu yapan bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu noktada MSE Elektrik olarak 0216 484 21 79 numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uydu kurulumu Turksat ve Hotbird ile yayınlanan 250’den fazla kanal izlenebilir. Bununla birlikte Digiturk uydu (Eutelsat W3) almak için sistemler kurulabilir. Ve bu yayınların tamamı ücretsizdir. Ev içerisinde ikinci bir televizyon için sadece ekstra bir kablo çekmek yeterlidir.

Detaylı bilgi almak için tıklayın: Uydu Kurulumu Ve Montajı

Çanak anten kurulumu montajı

Çanak anten bildiğiniz üzere uydu sinyallerini almayı ve göndermeyi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler parabol, fat, offset, multifocus ve delikli gibi birçok çeşide sahiptir. Sistemler dubeller, bağlantı vida somun ve parçaları, ayak takımı, anten gövde maunt takımı, çanak anten tepsisi ve anten gövde maunt takımı gibi kısımlardan oluşur. Doğru yapılmış bir çanak anten kurulumu %100 performans demektir. Yanlış monte gibi durumlarda %50’ye kadar varan performans kaybı yaşamak olasıdır. Eğer siz de çanak anten ayarlama, çanak anten kurulumu, çanak anten ayarı, çanak anten montajı gibi hizmetler almak istiyorsanız MSE elektrik olarak sizlere yüksek kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Detaylı bilgi almak için tıklayın: Çanak Kurulumu Ve Montajı

Televizyon kurulumu

Eğer siz de yeni bir eve taşındıysanız veya yeni bir televizyon aldıysanız ve TV kurulumunda sıkıntı çekiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sony, LG, Dijitsu, Axen, Regal, SEG, LG, Philips, Vestel, Samsung gibi televizyonlar satın aldıysanız ve kurulumda problem yaşıyorsanız MSE Elektrik olarak bizlerle iletişime geçerek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda televizyonunuzun markası her ne olursa gerekli yüklemeleri ve ayarları yapmakta; bununla birlikte çanak kurulumu ve uydu kurulumu gibi hizmetleri de vermekteyiz.

Detaylı bilgi almak için tıklayın: Televizyon Kurulumu

Televizyon montajı

Televizyon montajı, TV duvar montaj servisi, duvara televizyon sabitleme oldukça hassas bir iştir. MSE Elektrik olarak LCD, LED ve plazma televizyonlarınızı en doğru işlemleri uygulayarak montajını gerçekleştirmekteyiz. Öncelikli olarak duvarınızdaki hatları görebilmek için sensör kullanmakta; duvarda renk farklılıkları olmaması ve televizyonun ısınmasını engellemek için duvara en doğru uzaklıkta konumlandırmakta ve kablolarla alakalı görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için en doğru konumlandırmayı yapmaktayız. Televizyon montajı, duvara televizyon sabitleme gibi hizmetler almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Detaylı bilgi almak için tıklayın: Televizyon Montajı

Yüksek kaliteli hizmet için: MSE Elektrik

Detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz: İstanbul elektrikçi iletişim

Instagram adresimizi takip edebilirsiniz: MSE Elektrik Instagram

MSE Elektrik olarak 20 yılı aşkın bir süredir çözüm odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Bu doğrultuda İstanbul’un her ilçesi ve mahallesi için elektrik ustası dendiği zaman akıllara ilk gelen isimlerden bir tanesi oluyoruz. Duvar led tv montajı, duvar tv montajı, Vestel televizyon kurulumu, Samsung televizyon kurulumu, Dijitsu televizyon kurulumu, LG televizyon kurulumu servis, Turksat uydu kurulumu, Vestel uydu kurulumu, Philips uydu kurulumu, GoldMaster uydu kurulumu, NextStar uydu kurulumu, Çanak anten ayarlama, LG TV uydu kurulumu, Çanak anten kurulumu, çanak anten montajı, Vestel televizyon kurulumu gibi her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de bizi tercih etmek isterseniz 0216 484 21 79 no’lu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.