Görüntülü Diafon İnterkom Sistemleri

Eğer siz de diafon, görüntülü diafon, audio görüntülü diafon, interkom sistemleri, audio görüntülü diafon, multitek diafon, netelsan diafon, mas diafon, diafon sistemleri, mas interkom gibi aramalar yapıyor ve binanızda görüntülü diafon ve interkom sistemleri taktırmak istiyorsanız; MSE Elektrik olarak yüksek kaliteli hizmet veriyoruz. Bizi 0216 484 21 79 no’lu telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Görüntülü diafon sistemi nedir?

Görüntülü diafon sistemi nedir sorusunu cevaplamadan önce; diafon sistemi nedir sorusunu cevaplamak konunun tam anlaşılır olması için oldukça faydalı olacaktır. Diafon sistemleri apartmanlarda ve iş yerlerinde sesli iletişimi sağlamaya yarayan sistemlerdir. Diafon sistemleri tam anlamıyla bir telsiz gibi düşünebilir. Konuşma sistemi butonuna basıldığında konuşma gerçekleşir. Buton bırakıldığında ise dinleme durumundadır. Belli bir süre konuşma olmaması durumunda iletişim otomatik olarak bitmektedir. Diafon modelleri ve bununla birlikte diafon sistemleri değişiklik gösterebilir. Kapı otomatiği kontrolü, yangın alarmı çalıştırma ve daha birçok özellik bulanabilir. En yaygın olanı ise görüntülü konuşmadır. Yani görüntülü diafon sistemleri günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Eğer siz de görüntülü diafon sistemleri yaptırmak istiyorsanız 0216 484 21 79 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görüntülü interkom sistemi nedir?

Bu başlığımızda ise görüntülü interkom sistemleri nedir sorusunu cevaplayacağız. Fakat öncesinde şunu belirtmemiz gerekiyor; ikisini ayrı başlıklar olarak almamızın nedenleri bulunmaktadır. İnterkom sistemleri diafonla neredeyse aynı özelliklere sahiptir. Fakat interkom sistemleri daha fonksiyoneldir. İşyeri ve apartman gibi yerlerde güvenlik amacıyla interkom sistemleri kullanılmaktadır. Görüntülü interkom sistemleri ile birçok fayda sağlanabilir. İnterkom sistemleri akıllı otomasyon sistemleri ile uyumlu çalışabilir, uzaktan komut alabilir, güvenlik kamera sistemleri ve hırsız alarm sistemleri ile uyumlu çalışabilir; yangın alarmı interkom sistemleri ile yönetilebilir. Bununla birlikte restaurant, market, güvenlik görevlisi ve site yönetimi gibi kişi ve kuruluşlarla haberleşme sağlanabilir. İnterkom sistemlerinde çocuk oyun alanları ve otopark gibi yerleri gözleyebilecek kameralar bulunabilir ve şüpheli insanların binaya girişleri engellenebilir. Görüntülü interkom sistemlerinin bakım giderleri oldukça düşüktür. Tam anlamıyla bir fiyat performans ürünüdür. Kendini kanıtlamış olan firmaların tercih edilmesi yüksek kaliteli hizmet almayı da beraberinde getirecektir. Eğer siz de görüntülü interkom sistemleri, mas interkom, interkom fiyatları ve interkom modelleri gibi aramalar yapıyorsanız bizimle 0216 484 21 79 no’lu numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın; görüntülü diafon interkom sistemlerinde gelen ziyaretçi görülebilir, başka daireler ile iletişime geçilebilir. Yani sesli ve görüntülü iletişim kurulabilir. Tehlikeli durumlarda kapı kilit butonuna tıklayarak kapı kitlenebilir.

Interkom Altyapısı Nasıl Çalışmaktadır?

Interkom sistemleri nasıl çalışır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. İnterkom sistemlerinde akıllı dijital teknolojiler kullanılmaktadır. Bu sistemler IOT tabanlı bir sistem olarak öne çıkmaktadır. İnterkom sistemleri ile yapı ve ev sınırları arasındaki yerlerle iletişim kurabilmektedir. Bu da bütüncül bir iletişim ağı kurulduğunu gösterir ve katılımcıların birbiriyle etkileşim halinde olması demektir. Güvenli alt yapısına iletişim imkânı, kapıcı dairesine doğrudan bağlantı, çağrı reddi, sesli ve görüntülü yanıt sistemi gibi birçok olanağı bulunmaktadır. Bununla birlikte yapıda oturan diğer sakinler diafon sesli yanıt sistemi ile birbirleriyle iletişim kurabilmektedir. Beklenmedik durumlarda resepsiyonla iletişime geçebilmek de bir başka artıdır. Eğer siz de görüntülü diafon sistemleri, görüntülü interkom sistemleri, görüntülü interkom sistemleri modelleri ve görüntülü interkom sistemleri fiyatları gibi aramalar yapıyorsanız doğru yerdesiniz. MSE Elektrik olarak bize 0216 484 21 79 numaramızdan ulaşabilir; yılların deneyimi, bilgi birikimini en üst seviyede yaşayabilirsiniz.

Görüntülü interkom sistemleri çözümleri

Görüntülü interkom çeşitleri arasında birçok stil bulunmaktadır. Villa çözümleri, site apartman çözümleri ve rezidans çözümleri bunlar arasındadır. Tüm sistemlerde rahat, konforlu ve güvenli akıllı yaşam hedeflenmektedir. Güvenliği sağlamak, gereksiz enerji tüketimini kontrol altına almak gibi birçok faydası bulunmaktadır. İnterkom sistemlerinin en iyi yanlarından bir tanesi her yaştan kullanımı düşünülerek tasarlanmış olmasıdır.

Görüntülü diafon interkom sistem marka ve modelleri nelerdir?

Görüntülü diafon interkom sistem marka ve modellerininin bazılarını şu şekilde sıralamamız mümkündür:

 • Powel Görüntülü Diafon Sistemleri
 • Neutron Görüntülü Diafon Sistemleri
 • Teknoline Görüntülü Diafon Sistemleri
 • Audio Görüntülü Diafon Sistemleri
 • Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri
 • Multitek Görüntülü Diafon Sistemleri
 • Artego Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü interkom sistemlerinin avantajları nelerdir?

Görüntülü interkom sistemlerinin avantajları şu şekilde sıralamamız mümkündür:

 • Oldukça net bir şekilde görüntülü ve sesli olarak iletişim kurmanızı sağlar.
 • Hızlı ve kolay bir şekilde kurulum yapmayı beraberinde getirir.
 • Hem IP tabanlı hem de analog tabanlı kullanmaya olanak tanır.
 • Mevcut iletişim sistemleri, hırsız alarm sistemleri ve kameralı güvenlik sistemleri ile entegre bir şekilde çalışabilir. Bu yüzden konforlu kullanım sağlar.
 • Tek kablo üzerinden aktarım yapabildiğinden dolayı kurulum aşamasında çok fazla işlem gerektirmez
 • Görüntülü diafon interkom sistemleri ile güvenlik kameraları kolay bir şekilde izlenebilir.
 • İnterkom sistemleri ile şüpheli şahısların binaya girişi engellenebilir.
 • Diğer daireler ile iletişim sağlanabilir.

Görüntülü diafon sistemleri ve interkom sistemleri fiyatları nedir?

Görüntülü diafon sistemleri fiyatları ve görüntülü interkom sistemi fiyatları herkes tarafından merak edilmektedir. Bu sistemlerin fiyatlarını belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Çünkü birçok kişinin ve işyerinin ihtiyacı farklılık göstermektedir. Öncelikli olarak ekibimiz binanıza keşife gelmekte, daha sonrasında uygun ekipman önerisinde bulunmaktadır. Onayınız ile birlikte kablolar hazırlanmakta, yeni monitörler bağlanmakta ve sistemin çalışması için gerekli montaj gerçekleşmektedir. Kabloların yeni veya eski olması büyük önem taşımaktadır. Eğer hattınız eskiyse öncelikli olarak kablo değişimi yapılmaktadır. MSE Elektrik görüntülü diafon sistemleri fiyatları ve görüntülü interkom sistemleri fiyatları için en iyi fiyatı sunmaktadır.  Eski kablonun değişmesinin en önemli nedeni ise eski sistemler ve yeni sistemler arasındaki farklılıklardır. Kablolar ve enerji farklılıkları iletişimin gerçekleşmemesine neden olmaktadır.

Görüntülü diafon sistemleri modelleri ve interkom sistemleri modelleri

Görüntülü diafon sistemleri ve görüntülü interkom sistemleri binaya ve siteye kurulmaktadır. Bu sistemlerde ses ve görüntü bir arada olmaktadır. Konforlu bir kullanım için keşif, doğru marka ve model büyük önem taşımaktadır. Kaliteli bir ürün satın almak ve deneyimli bir firmayla çalışmak interkom sistemlerinin sunduğu tüm avantajları tam anlamıyla yaşamayı da beraberinde getirecektir. Bu noktada keşif için verilen daire sayısı oldukça önemlidir. Var olan sistem değiştirilebilir ve yeni sistem kurulabilir. En doğru bilgiyi 0216 484 21 79 numaramızdan yani bizlerden alabilirsiniz.

Her türlü diafon sistemi ve interkom sistemi mevcut alarm sistemlerini daha verimli yapıya dönüştürürken, güvenliği de gözle görülür bir şekilde arttırmaktadır. MSE Elektrik olarak bu sistemler konusunda hatırı sayılır bir deneyimimiz bulunmaktadır. Çekirdekten yetişen bir ekibimiz sürekli kendini geliştirmekte ve yenilikleri takip etmektedir. Bize 0216 484 21 79 numaramızdan veya mail yoluyla ulaşmanız durumunda ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi ve hizmeti alabilirsiniz. Audio görüntülü diafon sistemleri için bizimle iletişime geçin!

Yüksek kaliteli hizmet için: MSE Elektrik

Detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz: İstanbul elektrikçi iletişim

Instagram adresimizi takip edebilirsiniz: MSE Elektrik Instagram

Eğer siz de diafon, görüntülü diafon, audio görüntülü diafon, multitek görüntülü diafon, multitek diafon, netelsan diafon, mas diafon, diafon sistemleri, görüntülü diafon sistemleri, görüntülü diafon sistemleri fiyatları gibi aramalar yapıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. MSE Elektrik olarak 20 yılı aşkın bir süredir çözüm odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Bu doğrultuda İstanbul’un her ilçesi ve mahallesi için görüntülü diafon interkom sistemleri dendiği zaman akıllara ilk gelen isimlerden bir tanesi oluyoruz. Siz de bizi tercih etmek isterseniz 0216 484 21 79 no’lu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.